Akademia

Szukasz najczystszej postaci ciecia i farbowania?

Najczystsza postać cięcia i farbowania jest w zasięgu Twoich rąk. Wyraź cały swój talent, korzystając z wiedzy nabytej we fryzjerskiej Akademii D&M Stawscy.

Nasza filozofia nauczania opracowana została w formie piramidy. U jej podstaw leżą kursy ABC, pozwalające lepiej zrozumieć dynamikę włosa, a także autorskie kursy ABC cięcia i koloryzacji. Opanowując te umiejętności, adept sztuki fryzjerskiej dowie się, jak kontrolować pracę włosów , zrozumie też znaczenie kształtu głowy oraz barwy skóry.

Kolejnym krokiem doskonalenia swoich zawodowych umiejętności, umiejscowionym po środku piramidy, jest nauka pracy w salonie fryzjerskim. Etap ten pozwala wykorzystać w praktyce wszystkie nabyte do tej pory umiejętności, łączyć je w różny sposób i wpracować unikalny, indywidualny styl pracy.

Na szczycie fryzjerskiej piramidy Akademii D&M Stawscy znajduje się jej magiczny element - kreatywność. To ona pozwoli na nowo zdefiniować granice i możliwości twórczej pracy z włosami. Zasady zostały już przedstawione - teraz czas je łamać, by zacząć myśleć o włosach na nowo.
©Copyright D&M Stawscy